jirka F

Čím to mohlo vlastně být?

V pondělí jsem byl ve městě na nákupech pil jsem hodně ale pak jsem si dal ledovou tříšť a potom jak jsem nastoupil do autobusu na zpátek domů tak mě tak strašně rozbolela hlava a viděl jsem rozmazaně a tekla mě krev z nosu a tak jsem zkoušel asi hodinu pít po douškách vodu a pak to úplně přešlo čím tohle bylo.

vysvětlíte mě co mě konkrétně vlastně bylo ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

zmrzlinová bolesť hlavy („zmrazený mozog“) – hľadaj na gúgli „sphenopalatine ganglioneralgie“.
jedná sa o šokové stiahnite ciev.

😉

Další odpovědi
Löwe

Jak od nás můžeš vyžadovat odpověď, která by ti pomohla, když tady nikdo z nás nemá patřičné vzdělání v daném oboru?!!

ZAJDI ZA DOKTOREM

bolak

zmrzlinová kocovina, čím větší rozdíl teplot, tím větší to má následky, to samý by se ti stalo, kdybys v zimě celý dny vysedával v teplíčku 25 °C u počítače, a pak si jednou v 5 ráno vstal a šel si zaběhat deset kilometrů v –10°C