Kelt

Čím to je, že si raději pustím nějakou skladbu na you tube i s obrazem než tu samou skladbu na mp3 nebo na CD?

Čím to je, že si pustím nějakou skladbu na youtube, kde slyším zpěv a vidím zpěváka, kapelu, než jenom poslech na mp3? Je to proto, že když sleduji zpěváka, tak vidím, zda začne zpívat a proto se na to v duchu už připravím, ale když jsem odkázán jen na poslech mp3, tak tento pocit nemám? A určitě bych měl lepší zážitek, kdybych si pustil skladbu na CD.

Odpovědi
setapouch

Jak to máme vědět my? Tohle musíš vědět ty sám.

zjentek

tak to fakt nevím ..hele a nestává se ti, že když si pustíš nějakej soundtrack z CD, tak si představuješ obraz z toho filmu?

anonym

Nevím jak ty, ale já si zase vypálím písničky na CD.Přehrávač Cd si dám na zahradu (do garáže apod.) a poslouchám písničky z CD.Nemohu si to dát na sluchátka, když u toho manuálně pracuju.
A proto nikdy nevypaluju a nekupuji DVD s muzikou.