Čím to je,že se mi sekají prohlížeče,i přes­to,že mám docela rychlé připojení?!

Viz odkaz : http://rychlos­t.cz/rs/20114­464414.png
Doplňuji:
Děkuji za radu,ale vir není,aspoň F- Secure Profi Antivirus nic nenašel. Vesměs chodím na stále stránky,která je i tato a seká se a seká se a už mě to se..!Mám CCleaner,ale neumím s tím zacházet,proto že mám obavy,že vymažu to co nemám. Už jsem uvažoval,i o for­mátování,ale také mám obavu,zda se potom nebudu škrábat za uchem.Také jsem provedl defragmentaci,ale stav se nezlepšil!!!

Nejlepší odpověď
bolak

Není defragmentace jako defragmentace.

O&O Defrag -defragmentace
Ccleaner – čistič
Advenced System Care – optimalizace
Auslogics BoostSpeed – optimalizace
Windows doctor – oprava

Tohle si stáhni a projeď, pak si ještě udělej check disk a zkontroluj správce úloh, jeslti ti tam něco nebere 99% procesoru nebo ramky.

Všechny tyhle programy mají základní nastavení, takže pokud nebudeš nic dalšího zaškrtávat, tak se ti s počítačem nemůže nic stát. Navíc u některých se dělá i záloha registrů (pro případ).

Kdyby ani tohle nepomohlo, tak pan bů stebou, budeš si holt muset přeinstalovat počítač, ale já sám tadyty všechny věci používám už léta (hlavně proto že taky nerad reinstaluju a něco v počítači měním) a jedu na stejných systémech už devátým rokem bez problému. Dokonce ani servicepack jsem na xpčka neinstaloval, až se za sebe stydím. Je to jako děravý slipy ale když ono to tak příjemně větrá.

Další odpovědi
samicek333

Možná není dostatečně rychlé, nebo je to stránkami, na které chodíte. Možná také máte moc zabrané paměti na PC, takže se to seká. Můžete to zkusit zkontrolovat a třeba i něco odmáznout. Je také možné, že tam máte vir, nám se při viru nesekaly prohlížeče, ale jiné programy. Virů je ale hodně, takže si zkontrolujte PC nějakým antivirem – jestli je to možné.
Doplňuji:
sice nevím, co znamená defragmentace (asi položím další otázku:)), ale formátování se nebojte. Důležité si uložte na nějaký dis nebo na flashku a zkuste to. Pokud se vám do toho moc nechce, zkuste promazat neužitečné věci.

beer

Defragmentace bez předchozího vyčištění PC nemá valný smysl, takže s tím co máš:

  1. Spustit CCleaner, nechat zaškrtnuto to co je (dál nic zezaškrtávat!!!) a spustit Čistič
  2. Dále v CCleaner vyčistit Registry, zálohovat
  3. Tento počítač – Místní disk© – Vlastnosti – Vyčištění disku – spustit
  4. Tamtéž udělat defragmentaci.

Takto to dělám řadu let, sebemenší problém ještě nebyl ))

Nastavení CCleaner
http://img.na­dapenny.com/t20/113­13/nadap050253876­080231.jpg

Pokud nepomůže, zkus zkontrolovat PC tímto (možná i před tím), je to hooodně dobrej pomocník a kolikrát najde jiný sračky než antivir.. Malwarebytes:
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/antiviry/jed­noucelove/mal­warebytes-anti-malware/

www

Provádím přesně jako Beer, mám stejná udělátka 😁
Doposud nebyl žádný problém, zkus to!