Avatar uživatele
bohunka1

Čím to je, že nám vadí i to, jak někteří lidé jedí?

A nemusíme je zrovna nesnášet.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, poa.li, Mili @ před 4818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mili @

No mi vadí třeba srkání polívky nebo mlaskání…
Ale jsme jenom lidi ! Hlavně když nám chutná, že jo?!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

tuto otázku nechápu,máte na mysli stolování,nebo to co jedí? jak kdo se stravuje je výlučně každého věc.pokud se chová u jídla jako čuně jdu jinam,ale nezabývám se tím,a co se týká obsahu který do sebe láduje tím tuplem je to věc pouze toho dotýčného

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Jídlo by měl být nějaký zážitek,a když mi ho někdo kazí tím,že někdo někde v restauraci s prominutím žere jak prase,tak si toho jídla asi moc neužiju.Doma at si kazdý jí jak uzná za vhodné,ale mezi lidmi,no nevím…
Mlaskání mi teda vadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
myšpulín

Vzhledem k tomu, že lidé můžou mít jiný způsob stolování, různé chutě a to se tudíž nemusí líbit ostatním.
Každý má rád to „svoje“, a to bohužel někdy i bez ohledu na ostatní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Mlaskání mi vadí. Kdo si co jí mi je tuplem jedno. Já si též jím to, co chutná mě a neřídím se ostatními…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Asi to souvisí s tím, že jídlo je jedna ze základních potřeb. Tedy v podstatě intimní záležitost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zhuzupets

Čím to ? Jsme netolerantní. Jak jsem již odpovídala na jinou otázku, já jsem vesměs kliďas, ale co se týká jídla,co mě vytočí na nejvyšší míru je, když někdo mluví s plnou pusou. Mlaskání u dospěláka je také hnus, ale to mluvení s plnou pusou to je vrchol. Bohužel to mám v nejbližší rodině a věřte mi v tu chvíli je po lásce 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bohunka1

Tak to jsem nedomyslela…ono je to spíš to, že je nesnášíme a pak nám vadí i to jak jedí. Tak to se omlouvám, za špatně položenou otázku.

před 4818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

aha takhle,tak to máte pravdu,pokud někoho nemůžeme vystát tak nám opravdu na něm vadí úplně všechno

před 4818 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek