Čím to je že mi nefunguje Očko?

Na settopboxu už delší dobu neběží očko, jen černá obrazovka, není to problém jen můj.. nevíte čím to může být?

Nejlepší odpověď
Dandi

Je to tím, že se očko rozhodlo přestal vysílat digitálně – prý proto že má dost diváků na analogu a přes kabelovku se dá chytnout pořád… Tak snad se tam zase vrtátí – tyky mi chybí..

Další odpovědi
lukas

Óčko k 1.8.2009 ukončilo vysílání na DVB-T(digitalní pozemní vysílání). Takže teď už ho hledejte na jen na internetu nebo na satelitu..

viz. http://www.ct24­.cz/media/61846-tv-ocko-od-srpna-zmizi-z-dvb-t/

Taky jsem to doteď nevědel a včera večer se divil proč mi nejde :/

makyna

ano očko od 1.8 nevysílá taky em se tomu divila

miney777

Taky jsem se tomu podivila – my ho přes analog nechytáme a ze settopboxu
nám prostě zmizelo – byla jsem z toho trošku mimo – tak díky za vysvětlení:-)

alenka901

1.8 televize očko přerušilo vysílání

Attack-design

očko skončilo, bohužel