Avatar uživatele
WhiteCrow

Čím to je, že kdykoliv slyšíme tekoucí vodu, chce se nám zpívat?

:)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 2296 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Klaproth

To nevím, když já slyším tekoucí vodu, chce se mi čúrat.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Jsem na to stejně jako Klaproth. Chci umýt nádobí a místo toho musím jít čůrat. Teprve potom si začnu zpívat: už se ten Tálinskej rybník nahání…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to je mi novinka, to slyším poprvý …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Ke zpěvu nepotřebuji slyšet tekoucí vodu. Ale taky jsem zpívávala ve vaně při tekoucí vodě, v koupelně se to dobře rozléhá. Ale když mi taťka vysvětliĺ, že mě jde slyšet až do třetího patra, na zpíváni v koupelně jsem rychle zapomněla.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Někomu se chce čůrat, zejména malým dětem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nevím, zda to platí vždy . Když ukazují záběry z povodní, tak si asi málokdo začne zpívat voda hučí po lučinách nebo. jiné podobné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zřejmě její zvuk v nás vyvolává pocit životadárnosti, jako třeba i příroda, slunce, teplo. 🙂
„Když chce být člověk dlouho zdráv, musí co nejvíce se dívat do zelené trávy, na tekoucí vodu, a za krásnými ženami.“
Citát neznámého autora

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smackdown

Jen u těch co mají rádi vodu, si zpívají, já si zase zpíval když jsem jezdíval na kole po Českobrodské státní silnici :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nesmysl. Bydlím v zátopové oblasti, kdykoliv slyším tekoucí vodu, nechce se mi zpívat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orwell

marci1: Nemáš to s tím citátem nějak popletené? Já to znám tak, že chce-li být muž dlouho zdráv, musí co nejčastěji ležet v zelené trávě na krásné ženě, vedle tekoucí vody :)

před 2296 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

…a používat prcgumu, aby nechytil venerickou chorobu, či AIDS…:-))

před 2296 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orwell

Ale zase je lepší umřít na AIDS od krásný holky, než na infarkt od blbýho šéfa 🙂

před 2296 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek