otaznicek84

Čím to je, že je těsto na pizzu z pizzerie sytější než domácí?

Dobrý den, zajímalo by mě, proč je těsto z pizzerie vždy sytější než to domácí … já jsem dělal pizzu již několikrát, ale nikdy jsem nedocílil podobné sytosti … v čem je prosím to tajemství? (Vím, že každá pizzerie dělá těsto trochu jinak, ale tak obecně). Děkuji předem za odpověď.

Odpovědi
huxa

Já mám těsto zhruba stejně syté a i dobré jako v pizzeriích.
Jinak je to jiným receptem.

zzzzz

Já přidávám do těsta místo obyčejné vody minerálku, poradil mi to jeden kuchař co v picerce dělal.
Jinak klasika:-)) droždí, mouka, olej, sůl. Mám ji docela sytou.

Chutná mi i ta od Ládi Hrušky:-))

elektrikář

Já jsem si v čechách nas pice nikdy nepochutnal tak jako v itáliji. Koukal jsem jak těsto napřed potřeli olejem pak prozlak a navrch oblohu co si zákazník vybral.