bolak

Čím to je u některých videí na youtube se nemění počet shlédnutí a ačkoliv jsem to video měl 10× puštěný…

…tak je tam furt napsáno: Počet „shlédnutí: 2ד?

♫ čím to je..čím to je..že rieka do mora sa vlieva..
Doplňuji:
www: Tím to fakt :) nebude, zkoušel jsem to i přes jinou proxynu a ani ťuk. Stejně tak lidi kterým jsem to video poslal (byli 3) a zkoukli ho, tak jim to u toho videa ukazuje stejně jako mně: „2× shlédnuto“. Další nápady?

Nejlepší odpověď
www

Asi proto, že nerozhoduje počet lidí, ale počet IP adres.
Tedy z jedné adresy může být xkrát zhlédnuto, ale to se nepočítá, jen to poprvé 😉 Mmj. i na Stream je to totéž.
Podle mne je to tak v pořádku.

Další odpovědi
quentos

… jestli to nebude tím, že „shlédnutí“ videa, čili situace, kdy se někdo na něj kouká SHORA, je opravdu vzácná věc … každej normální člověk ho ZHLÉDNE.

Bohužel je to častá chyba i na oficiálních videoserverech…

ReHu

No.....jsou prostě věci mezi nebem a zemí.....