Gami.Pet

cim to je ? je to normalni ?

Kdyz mam tremu, stres nebo kdyz se tesim mam takovy no rikam tomu tesici se stres zak ae mi rychle utvari stolice a chce se mi na velkou. Mamka mi rekla ze kdyz byla poprve u gynekologa ze byla 4 :DD cim to je ? Stalo se vam to ? Zajimame co telo dela ze se mi chce..

Nejlepší odpověď
Lucijej

Nervozitou se ti stáhnou svaly a to způsobí zrychlenou peristaltiku střev :o)

Další odpovědi
anonym

jj, něco jako cestovní horečka 🙂

Drap

Může to způsobovat nervozita. Je to normální.

zjentek

,D))) no comment ,)

iceT

Moje máma když jede na výlet,jedno kam,prostě z domu,tak musí jít nejméně třřikrát,takže je to normální.Někdy se podobným stavům říká taky cestovní horečka.