Blecha

Čím to je ?

Dobrý den, v poslední době jsem začal mít návaly horka. Je mi 14 let. Nevíte, co to může způsobovat ?

Nejlepší odpověď
mojitek

Muze to byt kolisani tveho tlaku,ale urcite navstiv doktora,nenech to vysumet

Další odpovědi
anonym

ve 14 letech rostete a mění se vám hormony,může to být způsobeno i ttím,ale raději si zajděte k lékaři,může to mít spoustu příčin,jste maldý at se něco zbytečně nezanedbá

myšpulín

Asi by bylo dobré navštívit lékaře a nechat si udělat vyšetření, aby se předešlo případným zdravotním problémům.
Návaly horka a pocení se mohou projevit při chudokrevnosti nebo problémech se štítnou žlázou.
Držím palce, ať to není nic vážného!

BEAES

Že by puberta…

bigbít

Tak to by mně taky zajímalo, jsem zvědavá na řešení. A u doktora jste byl?

Máca 2

může to být k pubertě,ale taky krevní tlak.