Dr. Darko

Čím si okořenit dlouholetý vztah?

Odpovědi
zjentek

Dlouholetý? Tady pomůže snad jedině zvrhlost, chlast sex a prachy jsou dobrý spouštěče! (; D; D;

led

Návrat do čias dávnominulých svoje prvé…
dotyk ruky, bozk…
prípadne inú zvrhlosť napríklad v zmysle tradičných príspevkov od „profesora sexu zjentka“ https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-si-okorenit-dlouholety-vztah

paul1

Menší hádkou, ale bez podrazů.

Kazatel

Vyzkoušet všechny tělesné otvory, paruky, pouta, někojo do trojky atd.. Představivosti se meze nekladou, ovšem těžko říct, jak to vnímá partner/ka.

zjentek

Led, pravda, něco „málo“ jsem už poznal 🤷‍♂️

Jak tradiční? Vždyť dáváte odkaz na tutéž otázku 🤦‍♂️

zjentek

…Ale jinak samozřejmě souhlas i s vámi, dotek ruky, bozk… úúúúúú, nádhera 🤭