Avatar uživatele
dust8

Čím si natřít bradu a tváře do mrazu, aby nebolely, když je více pod nulou a musí se pracovat venku delší dobu?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, Ametyst před 492 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Žádné mazání, teplou čepici přes uši a teplý nákrčník, povytažený přes pusu až k nosu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

Existuji preci takove lyzarske kukly s pruhledem pro oci!
https://www.ly­zelyze.cz/p/bliz­zard-function-balaclava-cerna/

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

🤣🤣🤣

Jo tak panáčka bolí tvářičky při mrazíčku, aha?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kazimir1985

Já se spíš ptám proč oči na tvé tváři, které jsou navíc vlhké vůbec nemají s mrazem žádný problém? Věděl si, že tvé oči zamrznou v mrazu jedině v případě tvé smrti? Dokonce když živého utlumíš anestezií a použiješ na jeho oko tekutý dusík, zmrazíš jenom vrchni slupku oka a to ještě jenom na omezenou dobu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Já to řeším:

Na oči, pokud namrzají řasy, lyžařské brýle.

Pokud si to vhodně naskládáš a přetáhneš přes to kapuci parky, nemůže Ti být zima ani v –40°C.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Jak to asi dělají někde tuším v Jakutsku, kde mají i –60? A jak jsem četl, ani tam nemají zavedený plyn, topí jen dřevem, anebo plynovými bombami (plynofikovaná není asi třetina Ruska).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Tak to je super nápad elkone. Já měl dnes při distribuci letáků úplně zmrzlé a nafouknuté tváře.A to jsem byl oblečený jak to šlo. 😕

Nový příspěvek