Avatar uživatele
toxino007

Čím se vyučit? Manipulantem poštovního provozu a přepravy, nebo autoelektrikářem?

Dobrý den. Mám pár dnů na rozhodnutí, čím se vyučím. Přikláníme se spíš k autoelektrikáři, protože se mi zdá poštovní manipulant zbytečný. Na pozice řidič, listonoš, pracovník za přepážkou berou i bez tohoto pseudovyučení. Jinde bych uplatnění nenašel. Krom toho bych si moc nevydělal. Kdybych byl autoelektrikář, tak bych rozuměl autům. Mohl bych je opravovat a klidně bych mohl být i řidič u logistických služeb. Mám správné mínění?

Zajímavá 0 před 2547 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Arne1

Také bych řekl autoelektrikář. Praktický každý autoservis by uživil dalšího servisáka, lidí je v tomto oboru nedostatek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Jo – uvažuješ správně…
Práci běžného poštovního manipulanta zvládne po nějakém krátkém zaučení i člověk s libovolným vzděláním, kdežto elektrika (resp. elektronika) v autech bude složitět (a k práci řidiče, kromě ř.p., žádné další formální vzdělání nepotřebuješ).
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klaproth

Já bych volil autoelektrikáře. Pokud by tě přesto lákala práce na poště, tak ji klidně můžeš dělat. Opačně by to asi nešlo, s výučním listem pošťáka tě nikdo opravovat auta nenechá.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mvk

Autoelektrikář. Elektrická auta jsou budoucnost, říkají někteří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Určitě autoelektrikář, těch dobrých je třeba u nás málo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Určitě řemeslo. Při vší úctě k pošťákům – na to vyučení nepotřebuješ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek