BEAES

Čím se v létě voníte? Doporučte příjemnou letní vůni…

Nejlepší odpověď
oskar

Já si myslím,že nejlepší je umýt se pěkně voňavým mýdlem.

Další odpovědi
Bumbes

Já používám grapefruitové mýdlo se zajímavou hořkosladkou vůní a broskvový šampon na vlasy.

panenka

Já se voním Beaes Rexonou .

Jahoda

Antiperspiranty používám Rexonu nebo Fa. Svěží letní vůni má voňavka značky Chupa Chups. Mám doma dvě (modrou a zelenou) a velmi pěkně voní. Jednu jsem si kupila v plechovce za 300Kč a druhou bez plechovky za 200Kč. A na výběr je asi z cca 5–6 druhů voňavek z této značky. Takže je opravdu z čeho vybírat 🙂

anonym

DKNY BE DELICIOS, mam ji rada vydrzi dlouho.

ReHu

To je velmi těžké, na každé pokožce jsou vůně jiné. Je potřeba to vyzkoušet a hlavně přivonět tak za cca 15–25 min.
Na místa, kde je tep. Na krku – ne za ucho !, zápěstí, předloktí, pod kolena, kotníky,…

Ewush

Davidoff Cool Water 🙂 Miluju tu vůni.