annas

Jiný důvod

Kdysi jsem si zapsala slova K. Čapka: „Pravá láska je stav, ve kterém člověk cítí osudovou potřebu být neustále s milovanou bytostí“ .

Když i po letech při pohledu na partnera se vytvoří v mozku protějšku dopamin, hormon štěstí, rozzáří se mu oči a rozbuší se srdce.

Další odpovědi
Kepler

Jiný důvod

Zůstávat spolu v dobých dobrých i zlých, ve zdraví i v nemoci.

Nassin

Jiný důvod

Čím? No přece slibem, který jsem vyřkl před knězem: … přijímám tě za svou manželku a slibuji, že ti zachovám věrnost v časech dobrých i zlých, ve zdraví i nemoci, v hojnosti i nedostatku, že tě budu milovat a ctít po celý svůj život, dokud nás smrt nerozdělí.

paul1

Jiný důvod

Prověřování probíhá neustále, např. při složitějších životních situacích, ale i v drobnostech, umění si navzájem odpouštět atd.

dudu

Jiný důvod

Každodenním stereotypním životem.

elkon

Jiný důvod

Časem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.