juie

Čím se krmí myš jako mazlíček…

zkrátka ochočelá myš cim se krmi aby nebyla moc vypasena jedna otazka a 2. aby byla vypasená… diky moc

Nejlepší odpověď
Drap

Stejně jako myš, která mazlíček neni. Myš dokáže sežrat téměř cokoli.

Hodně stravy – vypasená myš,
Málo stravy – hubená myš

Další odpovědi
briketka10

všechno od kočičích granulí, suchého tvrdého chleba, tvrdého sýra, ale i vodu..
jak uvedl Drap málo, aby nebyla tlustá..
hodně, když ji chceš vykrmit k prasknutí 😁
Doplňuji:
http://www.pri­roda.cz/lexikon­.php?detail=831

mojitek

nevím jak myš,ale já potkánky krmím ovesnýma vločkama jako základ a přikupuju ve zverimexu vitamíny(ty spec.pro potkany nicmoc,lepší je pro činčily).Občas jim dejte sýr,uvařenou bramboru,rýži,ne­kořeněné maso,vždy vše ne teplé,ne studené.Na chroupání/broušení zoubků jim dejte tvrdý chléb.