Miip

Čím se dá nahradit corn starch?

Ráda bych zkusila udělat cloud bread ale všude je v receptech corn starch s já nevím čím ho nahradit.
Poradíte prosím?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ale, ale, dyť to nejni pravda, https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=cloud+bre­ad&newwindow=1&sxsrf=­ALeKk03ZOTndhA285VtzSP­gjW_21N6iIGA:159732576­0594&source=lnt&tbs=­lr:lang_1cs&lr=lan­g_cs&sa=X&ved=2a­hUKEwi6yrOUppjrA­hUC3qQKHQbND-oQpwV6BAgNEBo&biw=1396&­bih=665 , a jestliže bude v receptu corn starch (po našem:kukuřičný škrob), nepůjde asi už o Cloud bread (lehký chléb bez mouky) … je potřeba si nejprve zjistit, co to má být, a pak se zamyslet, jestli škrob splňuje podmínky "bez mouky " …
… jinak nahradt lze Solamylem, bramborovým škrobem …

Další odpovědi
elkon

Používej české výrazy a možná ti poradí víc lidí. Ne každý chce hledat překlad.

Hufnágl

Náhrada za kukuřičný škrob je k dostání v několika obchodech, i v lékárně. Obchodní název je Arrowroot kořenový škrob.