ladaI

Čím pročistit (propláchnout) průtokový ohřívač MTE 4,4 kW, který je velice háklivý na čistotu vody.

Čím pročistit (propláchnout) průtokový ohřívač MTE 4,4 kW, který je velice háklivý na čistotu vody. Přestože je v potrubí před ním vložena filtrace s vložkou 1µm usadila v něm tenká vrstvička a brání bezporuchvé funkci některých čidel.

Odpovědi
mosoj

Roztokem kyseliny citronové. Použij stejný přípravek jako na odstraňování vodního kamene ve varných konvicích.