Lucyfer

Čím (přírodním) nahradit kondicionér?

Na vlasy.
V mém případě jemné vlasy.

Nejlepší odpověď
Drap

Odvarem z kopřiv., nebo březovou vodou.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Též jsem vlastníkem jemných vlasů a už nějakou dobu si myji hlavu pouze jedlou sodou s jablečným octem. Dvě lžíce sody smíchám s vodou tak, aby se udělala kaše, pečlivě masíruju hlavu, opláchnu vodou, pak do hrnku dám lžíci octa, doředím vodou do 250–300 ml a opláchnu vlasy. Pak se dají skvěle rozčesat. Dělám si rovnou takovej koncentrát, mám lahvičku asi na 60 ml, do ní naliju ten jablečnej ocet a nakapu 20 kapek rozmarýnovýho éterickýho oleje (100% přírodního). Nejen, že to krásně voní, ale má to neskutečný účinky.

marci1

Docela se mi líbí tento banánový:

Banánový kondicionér
Tento vlasový přípravek je voňavý a navíc nabitý vitaminy. Vaše vlasy jej budou doslova milovat.

Ingredience
1/2 banánu
1/2 avokáda
1/2 kelímku bílého jogurtu
1 lžička kokosového oleje
1 lžička jablečného octa
Výroba a použití
Všechny suroviny dejte do mísy a rozmixujte. Vzniklou směs naneste na umyté vlasy, důkladně rozetřete a zabalte. Takto nechejte působit alespoň patnáct nebo dvacet minut a poté vypláchněte teplou vodou. 🙂

https://styl.in­story.cz/2190-neutracejte-za-drahe-vlasove-pripravky-vyrobte-si-domaci-kondicioner.html

nyjono

Dobrý je odvar z kopřiv, spíše na tmavé vlasy.
Rychlé je octová voda. Ne moc silná.