1jirka22

Čím přidělat na zeď polystyren?

Màm polystyrenovou rouru na zakrytí kabdlů v rohu od stropu až po zem, čím to přidělat, aby to drželo?

Odpovědi
arygnoc

lepidlom.
stačí obyčajný herkules.
pri fajnovejších požiadavkoch silikón.

😉

@gecco:

jj, na penu som zabudol 😉

gecco

Obecně se EPS výborně lepí nízkoexpanzní pěnou…
Ale – co je to za zeď??

ptáč

Na to se blbě bude odpovídat. Na co má lepidlo chytnout? Jestli jde o náhražku sadrokartonu, tak především podklad penetrace hloubková, od obyčejné se liší. Hloubková vniká pod cca 3 mm. Protože molekula moderní penetrace vypadá jako pavouček, s mnoha nohama. Pevnost se rovná dotýkání nožiček vedlejší molekuly. Takže; když se vám podaří zpevnit povrch, přilepte to lepidlem na fasády.
Pro armování event prasklin stavební armovací mřížku, ve stavebninách pod názvem perlinka.

mosoj

Můžeš lepidlem na dlaždice, podobným lepidlem na polystyren, polyuretanovou pěnou na lepení polystyrenu, můžeš i tou nízkoexpanzní , když budeš opatrný. Ten přívlastek nízkoexpanzní je jenom pro reklamu.
Doporučuji tu pěnu.

Právě jsem dolepil polystyren na strop garáže tou pěnou.

tony2412

myslím že stačí silikon v pohodě,taky ho používám,hodí se na všechno.

ptáč

Jo on se ptá arygnonc, tak to je odborník a zaměstnanec alzy? Jinak by podobné otázky měl směřovat na mě.

gecco

Arygnoc – 😉