Nik92

Čím potěšit protějšek?

Potřebovala bych inspiraci co koupit přítelovi (21) k narozeninám…
Doplňuji:
cca do 1000Kč (jsem studentka takže drahé veledary si nemohu dovolit)

Odpovědi
olda12

Záleží kolik bys do toho chtěla investovat,mě kdyby přítelkyně koupila nissan gt-r,tak jsu nejšťasnější člověk a umřel bych na nespavost,ale většinou mě potěší když si někdo vůbec vzpomene že mám narozky a dostanu třeba něco co využiju v praxi,třeba minule el.zubní kartáček,nesmírně potěší když nemusím makat s obyčejným

dědapetr

Pokud víš co má tvůj přítel rád tak by to nemělo být až tak složité.Důležité je si vzpomenout a obdarovat.

Georgo2010

A co takhle romanticky společně strávený večer? Večeře při svíčkách v pizzerii/vinárně, pozvání do kina, a malé překvapení pro noční radovánky?