bestak

Čím plníte aromalampu?

Chci si v pokoji navodit vánoční atmosféru, tak jsem oprášil aromalampu. Zajímalo by mě, čím jí plníte? Mně se osvědčil obyčejný hřebíček, moc krásně voní. Zkoušel jsem i skořici, ale není to ono. Nějaké nápady?

(Nechci oleje, ty jsou drahé a většinou je ta vůně hrozně umělá…)
Doplňuji:
Samozřejmě hřebíček je ve vodě a pod miskou hoří svíčka, to je snad jasné :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

zkus i badyán je aromatický a příjemná vůně osvědčilo se dát trochu vody na horní misku a do ní vložit badyán /můžeš i hřebíček společně/ a pod tím zapálit svíčku jak se voda bude odpařovat tak ti provoní celý byt

pro nás asi jasné s vodou –viděla jsem i na sucho dávají koření nebo jen olej /ale to jsem nezkoušela/

Další odpovědi
www

Ty jsi jak ty obchody – už teď Vánoce 😁
Nic ale proti tomu, zkus tam, do mála vody, nasypat víc jehličí. Pro mne jehličí = Vánoce 😉