jivaj

Čím otevřít filmy v raru?

Jakým způsobem se dají otevřít stažené filmy v raru? Stáhl jsem si všechny dostupné přehrávače, ale ani jeden není schopen je přehrát…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud dobře vím, tak RAR je komprimační soubor. to znamená, že je tam ten film – filmy stěsnaný.
Nejdřív musíš složku dekomprimovat a potom by mělo přehrát.
Například v wincomandru je komprese a dekomprese. Soubory-komprese… (dekomprese…)

Další odpovědi
djaba

Pozor,stažený film je tkzv zabalený a k tomu ještě zakodovaný heslem.Rozbalit půjde čímkoliv , třeba 7zip ale heslo bude tam , kde jste jej stáhnul.To je nutno do okna zadat.

GangstaHelper

Je nutné každý soubor v RARu před použitím rozbalit pomocí WinRARu.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/komprese/win­rar/?g[hledano]=win­rar&g[oz]=3.91