kodl67

Čím opravit odprýsklý smalt na nové vaně?

Velikost asi 0,5×0,5cm.
Bude stačit zatření barvou na kov nebo zatmelit a pak natřít?

Nejlepší odpověď
Drap

Existuje na to dokonce několik sad na opravu. Lehce najdeš na netu. Nebo použij fix:
https://www.blan­cheporte.cz/fix-na-opravu-smaltu-1771.html

Další odpovědi
pusinka50

Tady je odkaz na levnější bílý popisovač za 95 Kč. Mohli by ho mít i v papírnictví.
Já s ním opravovala škrábance na lednici, je vodě odolný. V nejhorším, po několika umytí vany, místo můžeš zapatlat znovu.

Taky se prodává bílý e-mail ve spreji, pozeptej se v obchodech s barvami, drogerie…