Nikkol

Čím odbouráváte stres?

Léky, bylinky, sport, alkohol nebo psycholog? Co má nejlepší a nejrychlejší efekt?

Nejlepší odpověď
slad08

Nejlepší je se uklidnit, odpočinout a a zabavit se tím to co máte nejraději.

Další odpovědi
anonym

Snazte se nejdrive najit pricinu stresu a na tom pracujte. Ne jenom na odbouravani …to by jste porad jen odbouravala , az by jste jednou odbourala sama sebe – navzdy . ☹ -iv-

Terryle

Jsem asi dost šťastná povaha, která se téměř nestresuje. Ale když už, tak: na chvíli vysadit a dát si koupel nebo něco dobrýho. A já osobně ulítávám na šílenostech typu Z minuty na minutu se seberu a jedu v osm večer za Prahu na výlet, fotografovat noční fotky a vrátím se v jednu v noci. Šílenosti obecně báječně čistí hlavu a dobíjí baterky :o)

anonym

Moc jich neprožívám,ale když přijde,vezmu si knížku,zalezu si,čtu,nebo si pustím dobrej film,někdy stačí zajít za dobrými přáteli,poplkat,a stres je pryč.

quentos

nejrychleji nějakou veselou muzikou, nebo se zabrat do práce. Psycholožkou taky, ale tu vidím tak jednou za měsíc, stresových situací je víc…

tom004

Dobré poledne. Ani pořádně nevím,co všechno se za stres považuje. A z vyjmenova­ného,jsou léky a bylinky na nemoc,sport a alkohol v malém množství neškodí, a psycholog ten je k tomu,aby z celkem normálního člověka,za slušný peníze, udělal cvoka.

panenka

Procházkou,hud­bou,pěkným filmem

led

Pracovné stresy riešim prechádzkou. Nejdem autobusom, ale pešo domov. Pritom si čítam, nevidím, nepočujem (okrem prechádzania cez cestu)a idem, krok sem – krok tam.
Aj počas práce, keď je čas, vybehnem, urobím kolečko okolo bloku a s úsmevom sa vrátim. Je to lepšie než sa stresovať, prípadne hádať – blbosť neuhádaš.

Pecudka

Co takhle čokoládičku?

franku

Práce je nejlepší lék a taky posezení s přáteli.

BandiOl

Pomalé dýchání. Narovnejte si páteř a začněte hlubokým výdechem.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

petka

Pro mě má nejrychlejší efekt sport, nakupování a hudba. Ale cokoli z toho je krátkodobé.Takže pokud máte dlouhodobý stres, časem vše přestane fungovat!

fortin

Asi ten psycholog; zaběhnout si na bylinkové pivo na zahrádku a tam pokecat s kamarády. Když to nepomáhá tak nějakým dietním jídlem – špekem s mletou paprikou.