samicek333

Čím obarvit hennu?

Dobrý den, jaké barvivo by bylo vhodné na obarvení přírodní henny, aby se pak barva objevila i na kůži? Sháním nějaké přírodní barvivo, aby nedráždilo kůži, ale aby opravdu chytlo. Zkusila jsem potravinářské barvivo, které se nechytlo. V papírnictví ani v drogériích mi nedokázali nic poradit.
Budu vděčná za jakoukoliv radu
Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Henna je sama o sobě barevná. Do některých druhů se ještě přidává pigment, ale takto upravená bývá pro hodně lidí alergická.

Další odpovědi
ivzez

Opravdu chceš něčím obarvit/přebarvit přírodní barvivo (hennu)?