Čím neutralizovat citrón v čaji?

Nalil jsem si do čaje moc citronu z lahve a čaj se nedá pít. Čím by to šlo zneutralizovat?

Nejlepší odpověď
mosoj

Vylejt a udělat novej.
Pokud chcete moc šetřit tak naředit novým čajem bez příchuti.

Další odpovědi
Děda Louda

Citron v čaji je sám o sobě pěkná ptákovina. Zkazí se tím chuť čaje a pokud se někdo domnívá, že získá nějaké vitamíny, je u mne bloud, protože ty se zničí horkou vodou, jež se při přípravě nápoje používá.
Takže: neutralizovat nepoužíváním takovéto bláhové kombinace.

FOG

Ja to vzdy neutralizuju rumem,hlavne ale v zime.

anonym

Jeee , dedo Loudo , ja to takhle delam cele roky s tim citronem . ! 🙂 -iv-

151kbar151

cukr, cukr, cukr

Ar

Je otázkou co chcete neutralizovat, pokud kyselost tak ta se neutralizuje zásadou. Přidat tedy do čaje jedlou sodu. Ta PH zvedne.
Ovšem pokud jde o chuť tak ředit.

elektrikář

Proboha kam jsi dal rozum dát do větší nádoby a udělat nový naředí se to na to příjde i malé dítě.

anonym

S tím rumem je to ideální. Já bych to ještě vylepšil vynecháním čaje.