Georgo2010

Čím nejšetrněji odstraním z koberce skvrnu od syntetické barvy na kov?

Odpovědi
manon

Aby skvrna zmizela, vidím to na dva způsoby – buď zmizí celý koberec a koupí se nový nebo se místo se skvrnou vystřihne a na jeho místo se vloží, přesně navazujíc na vzor, ústřižek ze zbytku téhož koberce.

mosoj

Předpokládám že se jedná o menší skvrnu, nikoliv cákanec velikosti časopisu.

Kup si čistič štětců ( v současné době byl v prodeji za 60 Kč u Lidla, jinak kdekoliv kde prodávají barvy). I synthetika po tomto svinstvu změkne a dá se odstranit. Co to udělá ale s barvou koberce nevím. Když bude ale skvrna malá ztratí se to.

Hlada

S6006
C6000
Perchlor