stana73

Čím nejlépe vyčistit koberec?

Nejlepší odpověď
panenka

Já ho čistím Vanishem a nebo Shamponem od AMWAY nedávno jsem si ho objednala dáte trošku na hubku vyčistíte udělá to pěnu necháte působit a po chvílce to povysáváte.

Jakub Tlapal

Manželka taky používám Vanish a koberce jsou krásně čisté. My teda máme jen malé koberce, které jsme si objednali z https://www.ves­na.cz/kusove-koberce , takže ta jejich údržba není tak hrozná. Jednou za rok je vyndám všechny ven a na zahradě je pořádně vydrbeme a vezmu je hadicí. By člověk nevěřil, co je v nich špíny, a to doma nechodíme v botách.

XenieRo

Ahoj, máte některá zkušenosti s kreslícím kobercem? Děkuji moc.