Neonka

Čím nebo kým byste chtěli být, kdybyste se mohli rozhodnout ještě jednou ?

Doplňuji:
Pro panenku 🙂 :
Já bych chtěla být ředitelkou ZOO, abych měla každý den čerstvé exotické maso k večeři. 🙂
Ale vážně : více bych se věnovala studiu jazyků, moc by mě bavilo být průvodkyní Čechům v cizině, nebo cizincům u nás.

Odpovědi
panenka

Chtěla bych být zdravotní sestřička hrozně mě baví pomáhat lidem a starat se o ně.Ale jsem spokojená i s timto povoláním které dělám.
A co ty Neonko?

tom004

Nevím jistě,ale asi bych neměnil.

venkovan

Kdo vybírá, přebere. Taky bych neměnil, snad bych se víc zaměřil na rozšíření znalostí

ten který je

Chtěl bych být zkušeným akvaristou a pěstovat rybičky.:-)

led

Sama sebou.