opa

Čím natřít KOŽENÉ boty aby změkly?Děkuji.

Nejlepší odpověď
Pájo

Zeptejte se přímo u prodejců kožené obuvi, existuje na to přípravek.
Doplňuji:
Pokud Vám jde o efekt nepatrného zvětšení velikosti boty, aby Vás kožená obuv netlačila… nebo aby se nová kožená obuv na některých místech rychleji poddala tvaru nohy a nedřela, použijte např.:
MC200 – Sprej na roztažení obuvi, balení 200ml nebo
PRALL – Sprej na roztažení obuvi, balení 75ml

Další odpovědi
Drap

Téměř jakýmkoli tukem. Existují přípravky přímo k tomu určené, přes spreje, emulze, oleje a krémy.Dříve se používal hlavně lůj, někdy i sádlo. Pokud je však kuže jako hodně tvrdá vyrobena, nebo už stará a hodně vyschlá, tak ji uplně nezměkčíš.

zjentek

zkus to po babičkovsky ..dej vatu napuštěnou lihem (etanol) zevnitř boty na to místo, kde tě to tlačí ,)

anonym

Mám ověřený a vyzkoušený Elaskon : wwww.zbozi.cz/vy­robek/elaskon-170g/