iceT

Čím nahradit rajský protlak

při přípravě jídel?Třeba rajskou vařím z protlaku,přidávám ho i do chilli con carne i do jiných jídel.Ale přítele pak dost pálí žáha.
Brát léky na žáhu není to pravé ořechové a kečup má zase jinou chuť…díky.

Nejlepší odpověď
dědapetr

V plechovce nakládaná rajčata a nebo rajčatové pyré jak píše hanulka11.

Další odpovědi
hanulka11

a co rajčatové pyré kupuji ho je lepší není tak silné
Doplňuji:
ano i loupaná rajčata jsou výborná jak píše dědapetr v |kauflandu jsou za pár korun- dělám z toho rajskou je výborná

baghira

Lidl prodává rajčatové pyré v takové modré tetrapakové krabičce. To používám já.
A samozřejmě pořád je tu možnost používat opravdová rajčata :) uvařit, rozmixovat a kořenit podle chuti a žáhy :)

151kbar151

1ML kečupu naředit polévkovou lžící vody nebo bez ředění-dělám obě.

pariskiki

vlastnorucne vy robeny kecup s rajcat