mosoj

Čím nahradit nápis „100 let republiky“, aby byl kratší? Nápis ČR či ČSR se nehodí.

Ano, příští rok bude mít naše republika sté výročí vzniku!!!

Nejlepší odpověď
dubraro

„100 let“ a symbol vlajky. Tu máme, na rozdíl od názvu, pořád stejnou.

Další odpovědi
Lamalam

Ano, víme!!!
Já myslím, že nic kratšího nikdo nevymyslí. Žádná zkratka se opravdu nehodí, neboť náš stát má od roku 1918 už sedmý oficiální název.

mosoj

Dubraro paráda. Dík.