Pecudka

čím nahradit dotykové pero

lze nahradit dotykové pero k tabletu něčím jiným?

Odpovědi
jáára

Pokud myslíš tablet jako zařízení pro prohlížení obsahu s kapacitním displayem, tak stylus můžeš vyrobit z antistatické fólie, do které se balí komponenty. stačí vystřihnout čtverec a ten smotat do ruličky. hotovo.
Pokud myslíš tablet jako opravdový grafický tablet, tak to řeší nákup nového pera

pl4toon

Viděl jsem jednoho jelimana jezdit po tabletu propiskou. Sice mu to fungovalo, ale strašně se pak divil, proč má poškrábaný displej :D