MasterGames

Čím může každý občan prospět své vlasti a jak nebo čím může udělat své zemi ostudu?

Odpovědi
Drap

Prospět může téměř v jakémkoli oboru a v jakékoli činnosti, stejně tak ostudu může udělat v mnoha oblastech a z mnoha důvodů. Kapacita těchto stránek by nestačila na vypsání všech možností.

Rokio

Ostudu své vlasti člověk udělá, pokud se dá na dráhu zločinu nebo udělá rekord v něčem negativním (Mluvím o Ginasově knize rekordů).

Každý člověk prospěje své vlasti, jestliže bude platit daně (nejlépe, aby byl daňovým přínosem), bude vykonávat slušnou práci, podpoří místní charitativní organizace, či se v něčem proslaví a obyvatelé jiných zemí si daného člověka budou v dobrém pamatovat.

Edison

Prospět vlasti? Především si udělat pár minut volna a jít k volbám.

zjentek

Prospět vlasti? Tam, kde stát si váží občanů, to lze. Vlasti, která si občanů neváží, už občan větší ostudu neudělá.

Kepler

  1. Nebát se a nekrást.
  2. Být jako Zeman.