hanka R+

čím mam krmit laboratorní mišku ? muže ,,bydlet,, v akvarku ?? jak se o ní mam starat ?

mužu ji chovat v takove kouly ? :)
C:\Users\Acer\Des­ktop\rammstein\a­nime germany\120620110­77.jpg

Nejlepší odpověď
Berušinka

Promin, ale do tvého PC se nedostanu =D

P.S. Koule není vhodná, viz. má předchozí doplněná odpověď.

Další odpovědi
Terryle

Koule pro zvířátka ani rybičky obecně není dobrá. Špatně se v ní orientují a pořád běhají dokolečka. Možná by pomohlo, kdyby byla koule dost velká a doprostřed jsi jí dala třeba dřevěné prkno nastojato, aby se tím ten kruhový prostor rozbil a měla tam něco rovného… s nějakým koutkem, kam si může zalézt nebo se schovat.
Ale asi by bylo lepší jí sehnat akvárko hranaté. Zkus se třeba jen poptat po kamarádech, možná někdo doma staré nepoužívané akvárko mít bude a rodiče se ho třeba ještě rádi zbaví :)
A myška baští skoro všecko – semínka nebo kousíčky ovoce nebo zeleniny. Nejlepší asi bude koupit jí směsku přímo pro myši ve zverimexu :o)