Kura

Čím leštit lesklou kuchyňskou linku ?

Máte něco fakt speciálního na vysokej lesk ?

Odpovědi
E-Vach

Vážená paní,
obě odpovědi jsou špatné. Iron je agresivní a určený na sklo a leštěnky jsou určené na jiný typ nábytku.
Nejprve vhlkým hadříkem odstraňte nečistoty a na leštění použijte tzv. švédskou utěrku.

hanulka11

Z jakého je materiálu?
Pokud je to umělina tak bych vyleštila ironem a měkkým hadříkem ,ale stejně na tom hned bude znát každý otisk.
Toho jsem se snažila vyvarovat, když jsem vybírala kuchyň – aby nebyla lesklá.Když jsem měla starou, tak se musela stále leštit – připadala jsem si jak Popelka.

elektrikář

jsou leštěnky na nábytek, a v nich vosk. ty se dají bezva naleštit.

barko

Pronto, ale v ponožkách je podlaha s prominutím „o hubu“ :)