Baromut

Čím, krom panthenolu, ošetřit kůži spálenou sluníčkem?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Jogurtem,šťávou nebo gelem z aloe vera.
Doplňuji:
Nejprve je nutné postižené místo ochladit. Obvykle přikládáme obklady namočené v čisté vodě. Můžeme také použít vychlazený odvar z černého či zeleného čaje

Více informací na: http://www.ce­lostnimedicina­.cz/spaleniny-od-slunce.htm#ix­zz3cxuEpohA

Další odpovědi
klarkao

Taky doporučuji jogurtové nebo tvarohové (tvaroh z vaničky) obklady, zabrání poškození kůže do hloubky a odvádí horkost, tvoří ochrannou vrstvu 🙂

Agneta

Baromut > Pozdě Bycha honiti, co? Vždyť se o tom všude píše, tady taky…a tobě se tohle ještě stane?:DDD

gecco

Že jo?
Není lepší se spálit o plotnu?
😉