Danny20

Čím krmíte svého koně?

Plánuji koupi rekreačního koně, ovšem chci znát vaše zkušenosti s krmením, neboť jsem se setkala s různými kombinacemi krmení v různých stájích.

Co je podle vás pro koně nejvhodnější a v jakém množství? Mělo by jít o valáška ČT, zhruba 10 let. Počítám s tím že se mi koník bude pást na pastvě, jen na večer bude chodit do boxu s tím že bude mít lehkou či střední zátež při práci.

Jak krmíte své koně a jaké kombinace používáte Vy? Prosím budu ráda za všechny názory a rady

Nejlepší odpověď
anonym

www.distanc.cz a jiné tě poučí. Nevím, zda přesně rozeznáváte rozdíl mezi lehkou a střední zátěží a co vlastně potřebujete vědět. Pokud si pořizujete koně, předpokládám alespoň elementární znalosti o péči a potřebách zvířete, které si hodláte k sobě hodláte připoutat a vzít na sebe odpovědnost o jeho život a zdraví.
Doplňuji:
Různé zkušenosti z různých stájí, které popisuješ ti mohou jen prospět. Proč se neinformuješ rovnou tam na konkrétní situaci. Koupi koníka teprve plánuješ, podle toho co píšeš, to nebude koník tzv. " z první ruky" nebo přímo od chovatele, takže ti dost informací může poskytnout původní majitel-prodávají.