Elk

Čím jste chtěli jako dítě být? Vyplnilo se vám to?

Doplňuji:
Chtěl jsembýt hercem a zpěvákem – něco jsem nazpíval, ale jenom doma a pro sebe, ale pak mě bavila práce se dřevem – truhlářem, takže jsem skončil jako jeřábník v hutích…
Ale i po 24 letech mě to docela i baví…zatím.

Nejlepší odpověď
dudu

Haha, chtěl jsem být opravářem televizorů, vystudoval ekonomii zemědělství, řadu let všelijak podporoval zbojařskou výrobu, pak jsem prováděl obchody na burze CP a skončil jako lektor investičních poradců.

Další odpovědi
beer

Tak mně se to taky a nevím proč, nesplnilo. Chtěl jsem být prezidentem..))

ten který je

Chtěl jsem být popelářem.

tuCZek

popelářem,kos­monautem,chirur­gem a nakonec jsem řemeslník,ale baví mně to. Rád tvořím

hanulka11

mě vždy lákalo být keramičkou, nebo malovat sklo apod …
ale nedošlo k tomu

myšpulín

Mé dětské přání se nevyplnilo ☹
Chtěla jsem být princeznou, ale nakonec jsem dneska ráda, že to tak není 😁

SajmonModer

Už od základní školy chci být režisérem. Doufám, že se mi to vyplní …

Alesh

Jako malý jsem chtěl být inženýr, dokonce jsem se jednou nakreslil jako plešatý chlap v bílém plášti u rýsovací prkna. No a je ze mě inženýr, bílý plášť nenosím, rýsuju tak leda na počítači a plešatej zatím taky nejsem. 🙂

mosoj

Chtěl jsem být opravářem televizorů a radipopřijimačů. Po neúspěšném pokusu být
vojákem ( zdrhl jsem včas ze školy) a dalším pokusu po maturitě, být učitelem ( měl jsem těžší úraz na motocyklu, přerušil studium a již se tam nevrátil) jsem si dodělal chemickou průmyslovku a celý život pracoval v chemickém průmyslu. Elektrika a slaboproud
byly ale mím koníčkem téměř celý život.
Doplňuji:
To „mím“ je překlep. Bohužel již to nejde neopravit.

anonym

Já jsem chtěl být popelářem a málo chybělo,že jsem ty popelnice,díky vládě,vybíral s dalšími bezdomovci!

dědapetr

Nesplnilo chtěl jsem být obchodník.

panenka

Tak trošku jsem chtěla být zpěvačkou ale více mě to tahlo být Zdravotní sestřičkou protože ráda pomáhám druhým lidem.Nakonec jsem se vyučila administrativní pracovnicí a jak už jsem zde jednou psala protože můj manžel podniká tak vypisuji faktůry,běhám po úřádech,domlouvám zakázky zkrátka jak se říká v jednom kole

Terryle

Hmm, tak popořadě, jak se to měnilo: doktorka, archeoložka (přes dinosaury), učitelka, agentka FBI, hokejová brankářka. Pak jsem naznala, že ani na jedno nemám schopnosti ani nervy a že jediný, co dokážu a baví mě, je psát a shánět informace. A to vlastně dělám, respektive se připravuju na to, že to budu dělat pořádně.
Ale sny ohledně povolání (platonický – vím, že už na ně nikdy asi nedosáhnu) budu mít asi pořád, asi snění k životu potřebuju. Momentálně mě to hrozně táhne k letadlům. Řídit je nikdy nebudu a radit jim, kam mají letět, asi taky ne. Ale možná o nich zvládnu rozumně psát a bylo by hezký je s láskou fotit.

Ella

uf =D krasobruslařkou, doktorkou, právničkou, učitelkou =D
Nevyplnilo =D
a vy, Elku? =)

tom004

Chtěl jsem vždy dělat cokoliv od elektro a dělal jsem elektrikáře, měření a regulaci,mistra zvuku (nejhezčí a nejdelší doba,16 let),d­ispečer 110 kV rozvodny. A teď,když mám čas,v důchodu,tak si začínám plnit ještě jeden sen – radioamatér,zatím posluchač.

hanny 2

Já jsem chtěla dělat něco s dětmi,buď učitelka v mateřské školce nebo na základce.Nakonec jsem se stala zdrav.dětskou sestrou,ale v nem.jsem byly jen 3roky a po mateřské jsem se k tomu už nevrátila.

Nyny

Chtěla jsem být učitelkou a sedím v kanceláři, takže nevyplnilo 🙂