Miroslavst

Čím jste chtěli být a splnilo se vám to?

Splnil se vám váš sen o tom, čím jste chtěli být? Nemyslím tím, že jako holčička kadeřnice, letuška a kluci samozřejmě voják a popelář.
Myslím ty trochu starší úvahy o povolání.

Nejlepší odpověď
dudu

Jejda, já chtěl pracovat v elektrotechnice, pak studoval ekonomii zemědělství, posléze podporovat průmyslovou produkci včetně vojenské výroby a skončil jako obchodník na burze. Jo život fakt není peříčko.

Další odpovědi
anonym

Já od svých 53 let stále myslím na to co bych teď dělal,kdybych měl ve dvaceti tolik znalosti o PC a IT jako mám dnes v 60ti.Docela mne to mrzí,že se mi to vyhlo.

anonym

Jsem na tom stejne jako Bad,a jsem presne uplme necim jinym nez jsem si planovala.Delala jsem zkousky na veterinu,no bohuzel jsem ja ani ma rodina nesplnovala podminky KSC,tak jsem kucharkou.