Čím jste byli napálení?

Třeba nehtem v cigaretě,pe­něženkou na silonovým vlasci,.....

Nejlepší odpověď
dudu

Před několika léty dvěma cigánkami před chrámem Svaté rodiny v Barceloně. Tehdy jedna z nich darovala manželce růži a já nic netuše jsem ji za odměnu nechal vybrat si z peněženky, kterou jsem stále držel v ruce, několik mincí /ještě pesety/. Teprve později jsem zjistil, že z mojí kešeně zmizely všechny bankovky /téměř za tři tisíce korun/ . Holt jsem se přesvědčil, že šikovné ruce mohou být rychlejší než schopnost očí. Po dvou letech snědá děvčata zkusila před Svatou rodinou opět stejný fígl, ovšem to jsme je již hnaly tzv. sviňským krokem. A představte si, že holky se ještě zlobily.
Doplňuji:
Od té doby dbám na radu svých přátel a sice, že tyto jedince je dobré si držet od těla na délku vidlí.

Další odpovědi
ten který je

V jednom obchodním domě jsem viděl na zemi ležet kovovou dvacetikorunu.Když jsem se pro ni ohnul že ji seberu,nějak nechtěla pustit a držela silně přilepená k zemi.V ten moment slečny prodavačky vyprskly v ohromný smích a řekly mi že nejsem první ani poslední kdo se nechal nachytat.Styděl jsem se a byl jsem rudý jak rak.:-D

venkovan

Když jsme jako kluci blbli, tak mne čas od času napálili šutrem. Nicméně co bychom byli za kluky který nepřijdou domu s nějakou modřinou.
Taky dost často, prakticky pravidelně mne napálí ti které volím do sněmovny, senátu či komunálu a kraje.
A ty drobnosti v obchodech, na ulicích – to není třeba moc registrovat.

anonym

Kdyz mi tady dnes " nekdo " dal otazku ohledne sebevrazd do zabavy !! A ohromne se tim bavi … Adminovi jsem psala .. , uvidim co odpovi. -iv-

coco

Bohužel zdravotní pojišťovnou Média,která je nyní sloučena s VZP…

fortin

Umožnil jsem příteli uložit si u mě doma reprobedny, světlo na diskotéku/ no a teď mám z pokojíku sklad. Tohle je názorná ukázka lidské blbosti, že dáte kousek prostoru a začnou s vámi házet kam chtěj oni. Takový případ přesahuje rámec zábavy, přicházím o soukromí.