Kulpix

Čím jsou způsobeny zvláštní příjemné pocity způsobené čištěním uší, či doteky v uchu?

Nejlepší odpověď
Kepler

To sice nevím, ani nevím proč se to týká různých erotogenních zón. Asi to mají na svědomí různá specializovaná nervová zakončení a ta končí v odpovídajících zónách mozku. Náš pes byl taky štěstím bez sebe, když jsem mu čistil uši…

Další odpovědi
annas

Vnějším i vnitřním uchem vedou akupunkturní dráhy, takže zřejmě tlačíte na někkeré z nich a vznikne vám příjemný pocit. Máte zřejmě v některém orgánu nevyrovnanou energii, jistým tlakem ji zvýšíte a uleví se vám.

Podívejte se, které orgány můžete ovlivnit.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b&tbm=isch&sa=1&e­i=kjA7W4mBK4LXwAL­s9rOwBw&q=aku­punkturníé+bod­x+v+uchu&oq=a­kupunkturníé+bod­x+v+uchu&gs_l=im­g.12...20596.28034­.0.30532.26.19­.1.6.6.0.139.1447­.18j1.19.0...­.0...1c.1.64.im­g..0.13.525..­.0j0i67

V uchu se promítá „celý člověk“.