lighttom

Čím jsou způsobené internetové problémy při stahování a shlížení videí?

Čím je způsobeno, že když hraju hry online tak je internetové připojení v pořádku, ale pokud chci shlédnout nějaké video nebo něco stáhnout tak to nejde (vida se každou chvíli sekají a rychlost při stahování po pár minutách klesne až na nulu)?

Odpovědi
beer

Důvodů může být více.
Uvedené může totiž způsobovat HW vybavení PC i balast v něm, kvalita internetového připojení od jeho poskytovatele, ovlivnění rychlosti stahování poskytovatelem videa, atd.