HONEYvidek

čím ji mám okouzlit ??

je mi 16 a ji taky miloval jsem ji ale potom se to zvrtlo a moc me to vsechno mrzi a chci ji zpet chci to vratit ale ona ze newi nebo ne atd…:(( jak ji mam okouzlit abych ji dostal zpět ??

Nejlepší odpověď
Larissa

Podle toho, jak se to zvrtlo… Každá holka je jiná, každá má ráda něco jiného. Zkus jí dokázat, že je doopravdy jediná… No tak, snaž se, chlape! ;)

Darp, tak s tímhle nesouhlasím!

Další odpovědi
Drap

Nech tomu volný průběh. Pokud se máte dát znovu dohromady, tak to příjde. Tyto věci nelze lámat přes koleno.

WeeBear

Mně je 15, jemu 21.
Po tříměsíčním vztahu mi dal ne zrovna dobře odůvodněné ‚kopačky‘ a já uvažuju, jak vůbec navázat znovu kontakt.. Zcela vím, o čem mluvíš, ale to je jiná ‚pohádka‘.

Ohlídej si, pokud má někdy svátek, či narozeniny, případně můžeš využít Vánoce a donést jí třeba kytku.. Krásně uvázaná se dá v květinářství koupit i do stovky, nás holky opravdu zajímá, když si vzpomeneš, kdy máme narozeniny a jmeniny i bez facebooku. 🙂 Pokud jste spolu chodili (nenapsals to přímo, ale vyznělo to tak), tak si vzpomeň, jak jste se dali dohromady, veškeré maličkosti, drobné detaily.. A zkus to zopakovat, ale ne tak, aby to vypadalo jak ohraná pohádka, zoriginálni to! 🙂

Ne všechny slečny jsou stejné, Ty ji znáš, my ne. A tudíž bys to měl vědět z nás tady nejlépe Ty! Přeju hodně štěstí. 😉

Tinka

ahoj jestli by jsi chtěl poradit více tak mi napiš na lidé frantiska-dubska..a jinak to samé jsme si taky zažila a tu holku chápu jestli jsi ji udělal něco hnusného jako ty vaše řeči nebo podvádění..tak nevím jestli by se k tobě vrátila..měl by jsi to více popsat jaké je její chování aby se dalo lépe orientovat

venkovan

Pokud neví a nebo ne, tak jak píší jiní – dej tomu volný průběh a snaž se abyste byli alespoň přátelé. Nevyhýbali se sobě navzájem apod.
Je vám zatím 16 let – to krásný čas na učení jak navázat a zachovat vztah mezi mužem a ženou. I kdyby ti to teď nevyšlo, nic se neděje tak strašného. Popravdě dej si sem otázku kolikrát jsme v životě dostali „kopačky“ než jsme si založili svoje rodiny. A myslím, že to často budou zajímavá čísla.
Z pohledu „věků“ bych poradil „netlačit na pilu“. A když se nepodaří, buďte alespoň kamarádi. Třeba se potkáš s její kamarádkou kterou zatím neznáš.