M_Petr_M

Čím je způsoben LOSS? Jak se ho zbavit?

Internet mám připojen kabelem. Volal jsem providerovi ale ten mi řekl že mi naměřil loss jen 0.01%. Pingtest.net také, ale když hraji nějakou hru tak mi každou minutu loss vyskočí na 30% a za 5 sekund je zase na nule. A tak se to opakuje ať je noc či den.

Odpovědi
Quimby

A když si pingneš ten server na kterém ta hra běží? Tak jaký je tam packet loss?
Může být jen konkrétní jedna cesta na které se packety ztrácí. U providera ani serveru v Praze se prostě ztratit nemusejí.