zjentek

Čím je proti kovidu očkována elita tohoto světa?

Když pokládám podobnou otázku, bystrýho tak nějak trkne, že se neptám, čím se nechali opíchat zcela bezvýznamní a na světě prakticky zbyteční kašpaři typu Vojtěch nebo Prylula a jiní, kteří s rukou v nočníku sní o účasti na jednání klubu Bilderberg, ale naopak mě zajímá, co si eventuálně nechali píchnout kapacity, které tento klub ovládají, dále pak elita věhlasných lékařů- kapacit a v neposlední řadě pak elita typu J. Travolta, G. Soros, B. Gates (pokud tedy nepatří k Bilderbergu a jsem tudíž mimo mísu).

A i když ruka ruku myje a nepravé potvrzení očkování nemůže být pro tyto problém a mohou tak být očkovaní jen „naoko“, lze vůbec veřejně dohledat, čím tyto často „celebrity“ očkovány byly, přestože třeba fiktivně, výhradně pro účely veřejnosti?
(Vím, že dokud neexistuje veřejný rejstřík očkovaných hovězích, že mocní mohou být před veřejností také v anonymitě, no jo, jasný, ale přesto se ptám. Ale jinak z mé strany jde lehce o konspirace, takhle jak to popisuji svět jistě nefunguje, to rozhodně ne, ne… Jo a ještě bych k ním přičetl i toho pána, který nechal pojistit WTC na stovky miliadr dolarů těsně před tím, než spadlo, ale zapomněl jsem jméno. Tak jeho očkování proti kovidu by mě taky zajímalo.)

Odpovědi
agentpv

ničím, tak jako já.

Ametyst

To je otázka za 100 bodů. Tipnu si, že ti šmudlové, o kterých se zmiňuješ, si nechali teatrálně před kamerami píchnout vitaminový koktejl. Ovšem nejbohatší a nejmocnější dostali nejspíš monoklonální látky? Něco na posílení imunity. Úplně nejvíc by mě zajímala královna Alžběta: je jí 95, nenosí roušku ona ani její zaměstnanci okolo ní. Přitom se účastní veřejných akcí, kde je mnoho lidí. Z toho mi vyplývá, že se vlivní viru vůbec nebojí: nebojme se také. Když zmiňuješ Billa Gatese, je zajímavé, že zlodoktor Fauci je s nim ve spojení víc než se svými politickými kolegy, pro které má pracovat. Přitom Gates není ani vědec, ani politik, ani doktor.
Protože nemáme nic vědět, tím vznikají tzv.konspirační teorie, a kdo se tomu může divit? Cenzurování paradoxně jen dokazuje, že to může být teorie pravdivá.

Funna

No…vzhledem k tomu, že Babiš si dává na FB každý prd a většinou videa a když se očkoval byla z toho pouhá jedna fotka a žádné haloo kolem a ještě mu to píchali do pravé ruky (pokud vím, tak není levák), tak bych řekla, že se stejně jako ostatní výše jmenovaní ani naočkovat nedal…