NoFear

Čím je pro vás tato stránka?

Jako ten nejdůležitější důvod.
Hádám, že většina se stejně nepřizná. Obzvlášť trollové. Ale řekl bych, že všichni tak nějak tušíme, kam některé uživately zařadit. :D

Nejlepší odpověď
Tabea

Kratochvíle

Samozřejmě i nalézt odpovědi, ale spíše zde trávím kapku volného času a zajímají mě názory i jiných.

Další odpovědi
Emefej

Sbírání bodů

Za každý získaný bod si večer dám frťana.

Kepler

Jiné

Kromě trollingu od každého něco. Hlavně je to pro mně zdroj zábavy a poučení.

JežíšKristus

Trolling nebo Spamování

Občas seriózní odpověď, občas trolling. Na serveru, kde vám smažou polovinu otázek (které objektivně nic neporušují, jen se někomu prostě nelíbí), nelze být zrovna seriózní 🙂

Rokio

Trolling nebo Spamování

Trolling a také trochu sbírání bodů a potřeba komunikace a kontaktu.

paul1

Snaha pomoct nebo nalézt odpověď

Hlavně hledám odpovědi na otázky, které mne zajímají. Ale bohužel ty odpovědi si moc dlouho nepamatuji a s postupujícím věkem (už 80+) se to trošku ještě zhoršuje. No co se dá dělat, ani kopnout se do toho nedá.

jirka F

Potřeba komunikace a kontaktu

Ale i zábava.

elkon

Jiné

Většinou poradit, pokud znám odpověď.

dudu

Jiné

Ukázkou degenerace jejich původního poslání – poučit a pobavit – k postupnému vítězení patogenních ideologií nad zdravým rozumem.

GM

Kratochvíle

Mr. Marek

Sbírání bodů

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Emefej: bacha ať si časem nepřivodíš frakturu jater!

Tabea

Emefej: Tak jsem ti přispěla na dalšího :D

Emefej

Ach jo. to mi zase bude zle…

Tabea

Tak to změň třeba na plátky sýra, nebo čtvereček dobré čokolády :)

Emefej

To bych si zničil zdraví. Už jsi někdy na posezení snědla 35 plátků sýra?

Tabea

To bych nedala. :)