zjentek

Čím je daný, že jeden „spamovací“ e-mail spadne do spamu a druhý projde do doručených?

Sem tam projde tipicky reklamní email do doručených a dokonce se otevře jako komplet, bez varování eschránky, že externí obrázky nebyly z důvodu bezpečnosti načteny.

Keplere, jako spam jsem neoznačil ani jednu, přesto mi jich do spamu padaj statisíce, takže to zase nechápu ;)

Odpovědi
Kepler

Asi proto, že adresu, odkud přišel ten mail který prošel, jsi nikdy neoznačil jako spam. Ty které jsem označil takto už dříve, padají rovnou do spamu.

Tak to nevím, mně to tak funguje, zdá se. Ale samozřejmě si nemůžu pamatovat adresy, které jsem vyspamoval. Sem tam nějaký projde, ale je toho minimum.

mosoj

Protože proto. Ty princip znát nemusíš. Ty si můžeš pouze nastavit citlivost schránky.

http://imgway­.cz/s/8Zh

Radius

Ahoj, napsal jsi málo. Já měl podobný problém u schránky Seznamu, tak jsem si uložil do kontaktů (ve webovém rozhraní schránky) všechny maily kamarádů ve schránce Seznamu a již mi žádný mail od známých nepadá na Seznamu do spamu.
V adresáři Seznamu mám jen ověřené maily. Když mi přijde nějaký divný mail z neznámé adresy a s podivným názvem, tak ho neotevírám a když ano, nikdy na odkaz v něm neklikám, už vůbec si ho nedám do kontaktů…