stebka

Čím izolovat rám z dřevěných trámků 10×10cm pod chatkou, ležící na asfaltové lepence na patkách ze ztraceného bednění?

Bude vyhovovat proti houbám a vlhkosti nátěr Carbolineum a přes to penetrační izolační lak? Doporučte jiné vyhovující varianty.

Odpovědi
mosoj

Leží na lepence, izolován tedy je. Jako impregnace navíc, stačí ta karbola, asi bude levnější než ten lak.
Penetrační lak se jaksi mine účinkem. Trám bude již napenetrován tou karbolou.
Prostě použil bych jedno nebo druhé.

Drap

Dobrou volbou je i Bochemit. Je ho celá řada.

zjentek

Mezi patky a hranolky je ještě podbij překližkou. Vlhkost „od země“ nebude mít takovou šanci.